Jesteś tutaj:

Typ urody a kolor włosów

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Od 14 miesięcy nie farbuję włosów (chciałam by trochę odżyły), źle czuję się w moim naturalnym kolorze włosów, nijako... Miałam już blond, czarne, rude i czerwone, najlepiej czułam się w ciemnych, czerwonych i ciemnych odcieniach rudości. Nie wyglądam na swój wiek (mam 25 lat). Mam zamiar pofarbować włosy, tylko nie mam zielonego pojęcia na jaki kolor, nie potrafię nawet ocenić czy jestem "Panią wiosną, czy latem". Mam ciemne brwi, włosy wydają mi się "mysie", mam wrażliwą cerę.

Krystyna:

Jeśli twoje oczy są niebieskie, masz wyrazistą oprawę oczu i dobrze ci w czerwieni to możesz być zimą lub wiosną. Zima lubi kontrastowe kolory - biały, czarny, czerwony. Wiosna natomiast żywe, takie jak wyrazista zieleń, róż.

Może być Ci również dobrze w platynie lub jasnym blondzie, lub wersja bardziej naturalna - czekoladowy brąz. Ten drugi podkreśli oczy i będzie się ładnie komponował z różem na policzkach, który jak widać stosujesz. Platyna natomiast i jasny blond ładnie podkreśli kolor cery.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Gęste włosy Objętość włosów Hirsutyzm Hormony Grzybica