Jesteś tutaj:

Czym koloryzować włosy zniszczone?

  - Zobacz mój profil

Sylwia Kiliś

Ekspert firmy Artègo

Częste malowanie włosów sprawiło, że stały się pozbawione blasku i bardziej łamliwe. Słyszałam, że specjalne maski nie tylko koloryzują ale również odżywiają włosy. Czy mogę je stosować na moje zniszczone włosy?

Sylwia:

Czasy farb do włosów z całą tablicą Mendelejewa w składzie mijają bezpowrotnie. Obecnie, na rynku znajduje się cały wachlarz produktów, które nie niszczą włosów, a nawet korzystnie wpływają na stan kosmyków i widocznie poprawiają ich kondycję. Farba one60nine artègo ma innowacyjną formułę i gwarantuje uzyskanie trójwymiarowej, naturalnej barwy. W jej recepturze na próżno szukać amoniaku, rezorcyny oraz parafenylenodiaminy. Farba ma bardzo łagodne działanie. Sprawdzi się nawet przy bardzo wrażliwej skórze głowy. Po koloryzacji, polecamy użycie maski Color Shine Mask, która poza pogłębieniem i podkreśleniem odcienia, wygładza włosy i nadaje im piękny połysk.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Cienkie włosy Przedłużanie włosów Struktura włosa Grzywka Łysienie u dorosłych