Jesteś tutaj:

Odpowiednia farba w kolorze popielatego blondu

  - Zobacz mój profil

Iwona Skalska

Ekspert firmy Revlon Professional

Chciałabym mieć włosy w kolorze popielatego blondu, ale nie mogę znaleźć do tego odpowiedniej farby. Czy farba Revlonissimo Super Blondes pozwoli mi uzyskać taki kolor włosów?

Iwona:

Tak ,oczywiście. Oferta farb NMT Super Blondes jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W celu uzyskania popielatego koloru, należy wybrać farbę z numerem (po kropce) .2 lub .1. Pierwsza cyfra w numerze farby oznacza poziom rozjaśnienia. Nie zalecam wybierać poniżej poziomu 9, ponieważ zadziała tylko w przypadku włosów podatnych na Rozjaśnianie.html">rozjaśnianie. Druga cyfra (po kropce) oznacza odcień. Dwójka jest to ocień perłowy, a jedynka odcień popielaty.

Jeżeli mamy do czynienia z włosami, które się ciężko rozjaśniają, musimy skorzystać z odcieni Super Blondes - mają one większą moc działania. Zalecam nr 1011mn lub 1022mn (utleniacz 9 %).

Po koloryzacji, proszę pamiętać o zastosowaniu preparatu neutralizującego np. szamponu Post Color i maski nawilżającej do pielęgnacji między farbowaniami np. Inter Actives Hydra Recoure.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Regeneracja włosów Cienkie włosy Nawilżanie włosów Aromataza Diademy