Jesteś tutaj:

Jak zwiększyć gęstość włosów?

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Chciałam zapytać co mam zrobić albo jakich używać kosmetyków, aby moje włosy stały się gęstsze, gdyż kiedyś było ich znacznie więcej?

Jarosław:

Struktura naszych włosów zmienia się cały czas w ciągu naszego życia. Tak samo bywa z gęstością. Wpływ na to ma wiele czynników, geny, gospodarka hormonalna naszego organizmu, dieta, zabiegi wykonywane na włosach, codzienna pielęgnacja itd.

Bywa też tak, że zmieniają się nasze odczucia co do naszych włosów i odbieramy je jako mniej gęste, mimo tego, że ich ilość nie zmieniła się znacząco. To co mogę polecić jako środek wspomagający porost włosów, przyspieszający ich wzrost i zapobiegający wypadaniu to kosmetyki serii InnerEffect z segmentu Regulate - kuracja AntiHairLoss w ampułkiach lub Spray zapobiegający wypadaniu z tej serii sprawdzą się przy tego typu problemie idealnie. Oba kosmetyki znajdziesz w salonach fryzjerskich. Nie są dostępne na rynku publicznym.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Regeneracja włosów Łysienie mężczyzn Hormony Powieki