Jesteś tutaj:

Stylizacja męskich brwi?

  - Zobacz mój profil

Anna Dębniewska

Z brwiami mam naprawdę niemały kłopot i odkąd pamiętam, zawsze mi przeszkadzały. Nie są wprawdzie wynaturzone czy tragicznie nieestetyczne - są po prostu nie ładne, niedbałe, nieciekawe.
Naturalnie, jako osobnikowi płci mniej pięknej brwi perfekcyjnie wystylizowane absolutnie nie przystoją, za to może istnieje możliwość, by je choć trochę przemodelować, oczywiście na tyle, aby nadal komponowały się z twarzą? Pragnę zapytać Panią, co w Pani w opinii należałoby z niewdzięcznikami przedsięwziąć.

Korzystając z okazji, załączam także fotografię fryzury. Jeżeli nie stanowi to dla Pani problemu, chciałbym zasięgnąć rady również w sprawie mych wątpliwości, które dotyczą zmiany włosów.
Preferuję włosy średniej długości. Bardzo chciałbym, by nowa fryzura pasowała do mego zewnętrznego wizerunku, tzn. do sposobu, w jaki się ubieram. Lubię szyk: płaszcze, spodnie w kant etc.
Zdjęcia sprokurowane na szybko i byle jak, za co z serca całego przepraszam, nie miałem jednakże na komputerze żadnych innych fotografii, co mam nadzieję będzie wystarczającym usprawiedliwieniem.

Anna:

Zacznę od brwi – polecam wizytę u kosmetyczki, która bardzo delikatnie wyreguluje ich kształt, a także przytnie za długie włoski. Jeśli chodzi o fryzurę, to ma Pan bardzo gęste włosy. Proponowałabym nieco zmniejszyć ich objętość, a także wykonać cięcie, które nada fryzurze lekkości. Odrobinę podgolone boki i pozostawienie góry dłuższej powinno Panu pasować.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Wzrost włosów Cienkie włosy Przetłuszczanie włosów Cięcie stożkowe Warkoczyki Dermatitis