Jesteś tutaj:

Kosmetyki a włosy z pasemkami

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Jakich kosmetyków używać do włosów z pasemkami?

Agnieszka:

Podobnie jak włosy farbowane tak i włosy z pasemkami wymagają szczególnej troski oraz pielęgnacji. Chcąc dłużej cieszyć się pięknym kolorem naszych blond pasemek należy odpowiednio o nie zadbać. Stosowanie zwykłych szamponów pielęgnacyjnych może sprawić, że blond pasemka po jakimś czasie uzyskają żółty odcień. Chcąc temu zapobiec należy używać kosmetyków specjalnie przeznaczonych do takiego rodzaju włosów. Przez zbyt częste farbowanie włosów na blond staja się one suche oraz matowe. Potrzebują one wówczas mocniejszej regeneracji oraz intensywniejszego nawilżenia. W przypadku włosów rozjaśnianych jak i włosów z pasemkami  warto jest stosować szampony przeznaczone specjalnie dla nich. Są to kosmetyki likwidujące nieładny, żółtawy odcień. Są to szampony, na których opakowaniu widnieje oznaczenie, że są one przeznaczone do włosów siwych. Szampony te likwidują zażółcenie włosów, nadając im chłodny odcień - odpowiednio srebra i platyny. Szampon neutralizuje żółty pigment i zmywa zabrudzenia. Działają bardzo delikatnie.

L’Oreal Professionnel- Lumino Contrast - Unikalna technologia nutricerydów otacza włos ochronno-regenerującą warstwą. Serum wygładza i rozświetla pasemka, wydobywa i podkreśla grę kontrastów we wszystkich strefach fryzury. Włosy stają się jedwabiście miękkie i naturalne w dotyku. Zyskują także zdrowy blask. Dzięki nim ożywimy odcień włosów i nadamy blask jaśniejszym pasmom. Dzień po dniu, szampon ten, odbudowuje i chroni koloryzowane włosy blond oraz włosów z pasemkami, nadając im niepowtarzalny blask. Włosy miękkie, lekkie i naturalne w dotyku.

POWER DOSE CONTRAST INTENSYWNA KURACJA WŁOSÓW Z PASEMKAMI.
Błyskawiczna odżywka wzmacniająca: intensywna kuracja do włosów z pasemkami, aby przywrócić optymalny poziom lipidów wewnątrz włókna włosa bez obciążania fryzury. Zaawansowana technologia selektywnych lipidów o precyzyjnie ukierunkowanym działaniu, wzbogacona w filtr UV oraz pochodną przeciw utleniającej witaminy E magnez, pielęgnuje najbardziej uwrażliwione strefy włosa. Błyskawiczne działanie, widoczne rezultaty. Włosy natychmiast stają się zregenerowane, gładkie i łatwa do rozczesywania. Pasemka są odżywione i chronione, a fryzura zyskuje lekkość i promienną świetlistość.

SERUM NABŁYSZCZAJĄCO-DYSCYPLINUJĄCE DO WŁOSÓW Z PASEMKAMI.
Wygładza i rozświetla pasemka, wydobywa i podkreśla grę kontrastów we wszystkich strefach fryzury. Włosy stają się jedwabiście miękkie i jedwabiste w dotyku.

MASKA NADAJĄCA BLASK WŁOSOM Z PASEMKAMI DO SPŁUKIWANIA.
Intensywna odżywka regenerująca do włosów z pasemkami, aby przywrócić optymalny poziom lipidów wewnątrz włókna włosa i dostarczyć mu składniki odżywcze. Zaawansowana technologia selektywnych lipidów o precyzyjnie ukierunkowanym działaniu, pielęgnuje najbardziej uwrażliwione strefy włosa.
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Utrata włosów Pasemka Mieszki włosowe Cebulka włosa