Jesteś tutaj:

Jak uzyskać jednolity kolor włosów po nieudanym zabiegu rozjaśniania?

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Mój naturalny kolor to jasny, ciepły blond. Pół roku temu przefarbowałam je na brąz. Chcąc wrócić do swojego koloru, zdecydowałam się na kąpiel rozjaśniającą (wyszedł bardzo jasny rudy), i zaraz potem fryzjerka nałożyła blond pasemka. Już przy pierwszym myciu pasemka zaczęły się kruszyć i wypadać. Ogólny efekt jest koszmarny. Włosy są koloru spranego rudego z cienkimi platynowymi pasemkami. Co zrobić, żeby uzyskać w miarę równy blond?

Krystyna:

Jak można po kąpieli rozjaśniającej zrobić pasemka? W tej chwili najlepiej przefarbować włosy na odcień docelowego blondu nie używając do tego rozjaśniacza.

Pielęgnuj, pielęgnuj i jeszcze raz pielęgnuj swoje włosy. Kąpiel rozjaśniająca jak widzisz niszczy włosy, dlatego potrzebują teraz Twojej pomocy. Jeśli mimo wszystko włosy się rozdwajają, należy stosować serum na końcówki.

Spróbuj serum na zniszczone końcówki Rich Repair, które dzięki specjalnie dobranym proteinom wygładza końcówkę włosa. Dodatkowo nadaje włosom zdrowy połysk i uczucie wygładzonych i jedwabistych włosów.

Rozświetlające serum odżywia zniszczone końcówki - dla widocznie wzbogaconego, zdrowego połysku.
36.85PLN
zamów
 
Bogata pielęgnacja i poprawa rozczesywalności dla widocznego, wzbogaconego zdrowego połysku.
39.88PLN
zamów

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Wzrost włosów Włosy kręcone Biopsja Gnidy Mieszki włosowe