Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

KATEDRA I KLINIKA CHIRURGII DZIECIĘCEJ
I ONKOLOGICZNEJ
POMORSKIEJ AKADEMII MEDYCZNEJ
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr l
ul. Unii Lubelskiej l, 71-252 Szczecin, tel. (091) 48 77 811, fax (091) 48 75 183
Kierownik Kliniki: Prof. dr hab. Irena Latawiec-Mazurkiewicz

Szczecin, dnia 22.06.01


W. Pan Ryszard Gzela
Klinika Handsome Men
Odzyskane włosy
Bielsko-Biała

Pragnę niniejszym wyrazić moje najserdeczniejsze podziękowania za przywrócenie Kasi Andrzejewskiej, byłej pacjentce mojej Kliniki, radości życia, poczucia wartości, wiary w swe możliwości, wiary w to, że świat stoi przed nią otworem. Jej radość jest moją radością. Ja, jako chirurg dziecięcy staję niejednokrotnie przed problemem takiego pokierowania swym pacjentem - który chirurgicznie wyleczony, wymaga jednak dalszej pomocy w przywróceniu zdrowia fizycznego i psychicznego - by powrót do szczęśliwego dzieciństwa stał się jego udziałem. Cieszę się, iż w swych dążeniach do tego ideału napotkałam Pana. Pańska życzliwość dla ludzi dotkniętych szczególnie przykrym defektem, jakim jest brak owłosienia głowy, pomógł nam osiągnąć ten ideał w przypadku Kasi. Składam nadto szczególne wyrazy podziękowania za dar serca, jakim było nieodpłatne wykonanie protezki. Wdzięczność nasza - Kasi, jej Mamy i moja jest nie do wyrażenia. Kasię widziałam w pierwszych dniach po oprotezowaniu: wyglądała pięknie, swobodna, uśmiechnięta, z błyszczącym okiem, szczęśliwa - w wielce twarzowej fryzurce, w której nikt nie dopatrzyłby się nienaturalności czy uzupełnienia - oswojona z procedurą pielęgnacji tych przyjaznych i funkcjonalnych "odzyskanych włosów".

Życzę Panu dalszych osiągnięć w przywracaniu ludziom - dotkniętym brakiem owłosienia głowy - urody i komfortu psychicznego.

                                                                                                                    
   

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?