Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

Od pewnego czasu bardzo zaczęły wypadać mi włosy. Stosowane metody mające na celu zahamowanie wypadania włosów nie przynosiły efektu. Coraz mniej akceptowałam swój wygląd  i czułam sie mało kobieca , mało atrakcyjna.

Wizyta w Klinice Handsome Men totalnie odmieniła moje życie,  nareszcie znów z radością patrzę w lustro- to co tam widzę, wprawia mnie w dobry nastrój i sprawia że na powrót odzyskałam pozytywne nastawienie do życia i dobry humor. Wyglądam wiele lat młodziej. Moi przyjaciele i znajomi bardzo dziwili sie  jak mocno jestem odmieniona, niektórzy z nich w pierwszej chwili nie rozpoznawali mnie. Moją nową fryzurą bardzo interesują się moi pacjenci a wielu z nich cierpi na utarte włosów po chemioterapii.

Moja nowa fryzura sprawiła iż  zaczęłam częściej usmiechać się  sie do ludzi  i samej siebie, odzyskałam dawna pewność siebie, przestalam czuć tremę przed  wykładami dla studentów czy innych lekarzy. Znów z radością patrzę w lustro, czuje się młodsza i bardziej atrakcyjna. Szczerze polecam!

Violeta Łaszczewska/ lekarz onkolog

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?