Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

Szanowny Panie!

Jestem lekarzem dermatologiem, stąd problemy związane z łysieniem są mi szczególnie bliskie. Przyczyn całkowitego bądź częściowego ubytku włosów jest bardzo dużo, chociaż w wielu przypadkach udaje się pacjentom pomóc, to jednak u znacznej części chorych nie osiąga się spodziewanych rezultatów. Leczenie jest nieskuteczne, a wyleczenie niemożliwe. Bezradność medycyny bywa w tych przypadkach przyczyną wielkiego stresu i depresji u pacjetów.


Metody Kliniki Handsome Men są doskonałe zarówno z lekarskiego punktu widzenia jak i pod względem efektu estetycznego. Materiały, z których wykonane są uzupełnienia, są hypoalergiczne, nie drażnią skóry, nie upośledzają jej potliwości i wymiany cieplnej, zapewniają możliwość utrzymania właściwej higieny. Co ważne - nie ma tu potrzeby najmniejszej nawet ingerencji chirurgicznej. Włosy są doskonale dobrane jakościowo i kolorystycznie. Są nie do odróżnienia od własnego, niepełnego owłosienia pacjenta.

Metody stosowane w Klinice Handsome Men będę z całą odpowiedzialnością polecać wszystkim pacjentom, u których będzie to wskazane. Jestem przekonana, że wyjdą stamtąd w pełni usatysfakcjonowani.


                                                                                                                                                             

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?