Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

W kwietniu 2007 roku stałam się posiadaczką nowej fryzury, która jest odzwierciedleniem moich marzeń. Żałuję, że natura nie obdarzyła mnie oraz wielu innych kobiet właśnie takimi naturalnymi włosami. Szczęśliwie potrafił to zrobić Pan Ryszard Gzela, będąc absolutnym mistrzem w tej sprawie. Jestem zachwycona estetycznymi zdolnościami pana Ryszarda, dzięki którym potrafi perfekcyjnie dobrać długość, gęstość oraz kolor nowych włosów. Niewątpliwie jest on autentycznym artystą wizażu.

Nowa fryzura jest niezawodna, włosy zawsze wyglądają świeżo, są błyszczące, z lekkością poddają się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym. Są podatne na układanie, fryzura zachowuje kształt przez cały dzień, bez względu na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie wymaga ciągłego podkręcania, tapirowania, stosowania lakieru.

Efektowna fryzura zapewnia dobre samopoczucie i komfort psychiczny przez cała dobę. Jest to szczególnie ważne dla kobiet aktywnych zawodowo, podróżujących, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy muszą stale dobrze wyglądać.

Wszystkim osobom, którym zależy na dobrym samopoczuciu i wspaniałym wyglądzie polecam osobę Pana Ryszarda, który jest wstanie spełnić nasze oczekiwania i poprawić to, czego pożałowała nam Matka Natura.

 

 

Dr Ewa Minkowska

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?