Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

Szanowny Panie,

jestem niewymownie wdzięczny za uzupełnienie ubytku mojego owłosienia głowy wykonane w Pana Klinice Handsome Men. Byłem posiadaczem zakoli zwanych "wysokim czołem". Teraz moje włosy w całości prezentują się bez zarzutu. Mój wygląd zewnętrzny został poddany korekcie z delikatnością i profesjonalnym wyczuciem pozwalając mi na kontynuację życia z satysfakcją! Teraz moje zdrowie psychiczne zostało połączone z moim ciałem i dobrym ogólnym samopoczuciem (psychologicznym i fizycznym). Teraz osobiście mogłem stwierdzić, że nawet zmiany atmosferyczne takie jak: słońce, deszcz i śnieg nie stanowią bariery ani przeciwwskazania do noszenia tych włosów.

Moim zdaniem, jako doktora medycyny, włosy te nie powodują podrażnienia normalnej, tłustej i wrażliwej skóry. Są jak prawdziwe, nawet zmiany pogody nie sprawiają trudności w ich noszeniu. Mogę nosić je przy każdej pogodzie. Nie ma niebezpieczeństwa infekcji przez uszkodzoną skórę! Nie wywołują reakcji alergicznych ani nie wyzwalają alergii. Pozwalają skórze głowy na normalny proces oddychania. Mogę w nich pływać w basenie (oczywiście skakać do wody również!), zażywać kąpieli i iść wszędzie niezależnie od warunków pogodowych z pełnym komfortem psychicznym!

Jest to najlepsza metoda godna polecenia wszystkim ludziom mającym problem podobny do mojego i innym. Idealna do pracy i odpoczynku!


                                                                                                                                             

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?