Zmiana wyglądu to coś więcej niż tylko nowe włosy. To przede wszystkim nowe doznania życia, nowe znajomości, więcej radości każdego dnia i perfekcyjny wygląd, który dotychczas był nieosiągalny w takim stopniu.

Tak, to prawda. Dzięki tej metodzie wiele polskich Gwiazd odzyskało pewność siebie.

Starając się sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych pacjentów, stworzyliśmy kompleksowy system uzupełniania ubytków włosów według najlepszych światowych standardów i przy wykorzystaniu najnowszych możliwości współczesnej technologii. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ścisły kontakt z wiodącymi producentami pozwalają nam zaoferować naszym pacjentom produkt o najwyższej jakości.

Rozumiemy i szanujemy obawy oraz lęki naszych pacjentów, związane z utratą włosów. Oferowane zabiegi świadczymy z zachowaniem należytej dyskrecji i pełnym poszanowaniem potrzeby prywatności.

Wszystkie nasze systemy tworzone są indywidualnie, z przeznaczeniem wyłącznie dla pojedynczego pacjenta, dając mu przy tym nieskrępowaną możliwość wyboru stylu i formy fryzury. Naszych pacjentów traktujemy bardzo poważnie, szanując ich czas i pieniądze, dlatego też nikomu nie oferujemy sprefabrykowanych, sztampowych peruk ani zwykłych tupetów. Każdy z proponowanych przez nas systemów jest jedyny w swoim rodzaju, przygotowany specjalnie dla konkretnego użytkownika i stylizowany według jego własnych upodobań.