W nowej fryzurze należy się czuć, jak w swojej własnej. Można w niej spać, myć głowę, pływać, biegać, grać w tenisa, tańczyć, nurkować, skakać ze spadochronem, jeździć kabrioletem itp. Zastosowanie naszej metody niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów pozwala pacjentowi na całkowitą swobodę w każdej sytuacji życia prywatnego i zawodowego, bez obawy, iż fryzurę np. nagle zdmuchnie wiatr czy w najmniej oczekiwanym momencie przesunie się ona na głowie.

Metoda Implant Micro Derme świetnie sprawdziła się również na planach filmowych oraz na scenach teatralnych. W filmie poglądowym Kliniki Handsome Men Pani Dominika Ostałowska opowiada, jak przygotowana przez nas filmowa fryzura wytrzymała w ekstremalnych warunkach podczas produkcji, gdzie aktorka była szarpana za włosy i żaden „włos jej z głowy nie spadł”! Zamów Tutaj bezpłatne filmy i zobacz pełną wypowiedź!

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia z ekstremalnych zastosowań naszych fryzur, wejdź Tutaj.

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z naszej galerii, które obrazują zastosowanie oferowanych przez nas metod w warunkach ekstremalnych. Wypowiedzi różnych osób oraz ekstremalne zastosowanie nowych fryzur można również obejrzeć na naszym filmie poglądowym.