Odkryta linia czoła, modne cięcie i dynamiczna stylizacja.

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń oraz sugestii pacjentów opracowaliśmy metodę, która posiada więcej możliwości niż dawne zabiegi.

Łysienie mężczyzn ma inne przyczyny niż w przypadku kobiet. Obszar głowy pozbawiony włosów najczęściej przybiera specyficzne kształty i lokuje się w charakterystycznych miejscach. W związku z tym konieczne stało się opracowanie specjalnej technologii, która pozwoli wykreować dowolną męską fryzurę.


Ciągle zmieniające się trendy w świecie fryzur stały się dla nas inspiracją. Uzyskanie naturalnej fryzury, nie wymagającej specjalnych zabiegów oraz nie ograniczającej ruchu ani aktywności, to klucz do sukcesu. HairMotion pozwala na wykonanie fryzur, które „układa wiatr”. Twoje włosy przestały być problemem. Teraz możesz robić z nimi co zechcesz.Zmień marzenia w rzeczywistość: noś odkryte czoło i pokaż się innym. Nie musisz już stosować nieestetycznych tupetów czy trudnych do akceptacji peruk. Zobacz przykład!Coraz większa ilość zadbanych mężczyzn celowo wykonuje odrost. Ty także możesz cieszyć się takim efektem wizualnym. Opracowany przez nas do perfekcji system RootColor daje doskonałą imitację naturalnego odrostu.Intensywne pasemka czy soczysty kolor? Teraz możesz mieć jedno i drugie! Dzięki wieloletnim badaniom wprowadziliśmy nowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają na idealne kolorystyczne dopasowanie nowej fryzury.


Według nas tajemnica „fryzury doskonałej” – odpowiadającej wszystkim wymaganiom pacjenta – kryje się w technologii, poczuciu estetyki i dogłębnym zrozumieniu oczekiwań jej właściciela. Sukcesy naszej Kliniki zawdzięczamy pacjentom. To oni pomagają nam tworzyć nowe metody i stale poszukiwać coraz lepszych rozwiązań.

Każdy mężczyzna w głębi serca jest wojownikiem i chce zwycięsko pokonywać swoje problemy. Z nami wygrasz walkę z łysieniem.