Poniżej na zdjęciach 1, 2 i 3 znajduje się tradycyjna metoda zagęszczania i przedłużania włosów, której w Klinice Handsome Men nie wykonujemy!


 

Poniżej znajdują się zdjęcia po zabiegu w naszej klinice.

UWAGA!
W Klinice Handsome Men nie wykonuje się zagęszczenia i przedłużenia włosów metodami „fryzjerskimi”, polegającymi na zgrzewaniu, doplataniu lub doklejaniu nowych kosmyków włosów, ponieważ metody te bardzo niszczą nasze własne włosy. Patrz zdjęcia 1,2,3

Ponadto takie fryzjerskie zabiegi należy co kilka miesięcy (około 3-4 miesiące) ponawiać, aby utrzymać początkowy efekt estetyczny. Nie można też dokładnie rozczesać włosów, gdyż węzły lub zgrzewy uniemożliwiają tę czynność, przy czym podczas niespokojnego snu dodatkowo wycierają cebulki włosowe, co w konsekwencji może doprowadzić do łysienia (szczególnie dotyczy to cienkich i rzadkich włosów). Metody te nie pozwalają również idealnie dobrać koloru oraz grubości kosmyków do naszych własnych włosów, ponieważ doplatane włosy są głównie pochodzenia azjatyckiego lub indyjskiego (grube i szorstkie), przez co zdecydowanie różnią się strukturą od włosów europejskich. Grubość włosów azjatyckich wynosi od 0,06 mm do 0,09 mm. Natomiast średnia grubość włosów europejskich mieści się w granicach od 0,03 do 0,05 mm/.

Przy typowo fryzjerskich metodach zagęszczania i przedłużania fryzury nie stosuje się włosów europejskich, gdyż ze względu na ich delikatną budowę (łuska) szybko ulegają zmierzwieniu. Zostało to potwierdzone podczas kilkumiesięcznych testów w Klinice Handsome Men.