Wszystkie czasopisma oraz periodyki poświęcone zdrowiu i urodzie, a także gazety ciekawe nowinek ze świata serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Zainteresowanym dziennikarzom udostępniamy wszelkie niezbędne materiały informacyjne, a nawet możliwość prezentacji stosowanych przez nas metod niechirurgicznego uzupełniania włosów.

Usługi, które oferuje nasza Klinika są bardzo znane, już wielu pacjentów cieszy się z nowych włosów. Niewiele osób z własną, zdrową fryzurą zdaje sobie sprawę, jak wielką traumę może stanowić brak włosów – ilu jest ludzi cierpiących z tego powodu na depresję czy obniżone poczucie własnej wartości.

Zdarza się, iż osoby, które straciły włosy, zamykają się w sobie, stronią od znajomych i świata, tracą radość życia. Myśl o peruce wywołuje w nich strach przed jej przesunięciem czy spadnięciem, co wiąże się z ośmieszeniem i upokorzeniem. Zabieg transplantacji często nie wchodzi w grę z powodów zdrowotnych, niskich walorów estetycznych oraz zwykłego lęku przed bólem. W takiej sytuacji osoby te nie wiedzą, co mają dalej robić i jak wybrnąć ze swoich problemów. W rezultacie jeszcze bardziej popadają w depresję.

Dlatego właśnie tak ważne są profesjonalne artykuły informacyjne zamieszczane w prasie. Szeroki dostęp do informacji o naszej Klinice może poprawić jakość życia naprawdę wielu ludziom.

Logotyp Kliniki Handsome Men znajduje się tutaj.

Dane kontaktowe znajdują się tutaj.