Głównym celem naszej działalności jest pomoc osobom, dla których utrata włosów wiąże się z problemami natury psychicznej.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, bezinwazyjnych metod, jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto cierpi z powodu przerzedzenia czy całkowitej lub częściowej utraty włosów. Potrafimy zrekonstruować wszystkie ubytki owłosienia, spowodowane chorobą, wypadkiem albo wadą genetyczną.

Chcemy i umiemy
pomagać ludziom, którzy z powodu braku włosów wycofali się z czynnego życia, wstydzą się kontaktów ze znajomymi, popadli w depresję i poddali się uczuciu apatii. Dla wszystkich tych osób mamy opracowane specjalne zabiegi, które pozwolą „odzyskać” własne włosy lub stworzyć zupełnie nową fryzurę.

Z prawdziwą przyjemnością możemy stwierdzić, że coraz więcej pacjentów docenia naszą pracę. Wraz z otrzymanymi u nas włosami wraca im radość i sens życia. Znowu są otwarci na świat, znów chcą się uśmiechać. Ta ogromna psychologiczna przemiana – z zamkniętego w sobie, wycofanego człowieka w energicznego optymistę – to dla nas największa satysfakcja!

Obecnie przyjmujemy pacjentów z Polski oraz z całego świata, do każdego podchodząc całkowicie indywidualnie i starając się pomóc w jak najlepszy sposób. Rozumiemy obawy oraz lęki naszych pacjentów, dlatego też wszystkim zapewniamy należytą dyskrecję i poszanowanie ich prywatności.

Klinika jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.