Każdy kto po zapoznaniu się z naszymi bezpłatnymi materiałami informacyjnymi, zdecyduje się zostać pacjentem Kliniki Handsome Men, przechodzi specjalną konsultację, podczas której określona zostaje wybrana metoda uzupełnienia włosów oraz termin i cena zabiegu.

Właściciel Kliniki stanowi żywą reklamę naszych usług, gdyż sam przeszedł zabieg uzupełniania ubytku włosów. Osobiście też przeprowadza konsultacje z każdym pacjentem.

Konsultacja odbywa się w wyznaczonym wcześniej dniu i punktualnie o wyznaczonej godzinie. Podczas konsultacji można porozmawiać z osobami, które już przeszły zabiegi uzupełniania włosów.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji 100% zadowolenia.

Po przedłożeniu odpowiednich dokumentów stosujemy zniżki dla emerytów, rencistów, studentów, osób niepełnosprawnych oraz osób po różnych urazach mechanicznych czy chemicznych, w efekcie których nastąpiła utrata włosów.

BARDZO WAŻNE! W dniu przybycia na konsultację wymagana minimalna długość własnych włosów powinna wynosić 1,5 - 2 cm. Informacja ta nie dotyczy osób, które zupełnie utraciły włosy lub chorują na łysienie plackowate.

Konsultacja płatna jest w wysokości 50 zł.
 

Konsultacje i zabiegi odbywają się w Bielsku Białej i Warszawie.