Jesteś tutaj:

Szukaj fryzury

Firma Artego zaprezentowała kolekcję o nazwie VooDoo, która łączy magię, kontrolę umysłu i przejmowanie ciała.

Jak twierdzą autorzy "Voodoo to jedno z bardziej intrygujących wierzeń świata. Podstawą religii wywodzącej się z Afryki są tak zwane „rytuały opętania”. Uczestnicy obrzędu wchodząc w trans, oddają się duchom bogów, które opanowują ich ciała."

To właśnie ci bogowie, a dokładnie cztery boginie reprezentujące różne sfery życia zainspirowały Krzysztofa Pajora i Marcina Machnickiego - instruktorów marki artègo i przyczyniły się do powstania najnowszej, niezwykle magicznej kolekcji fryzur.

Scalenie tajemniczości i demoniczności, prostota kolorów oraz szaleństwo stylizacji strojów Zuo Corp. stanowią o świeżym spojrzeniu marki artègo na współczesną modę ulicy.

Kolekcja Voodoo została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję połączoną z najnowszymi trendami zarówno we fryzjerstwie jak i w stylizacji ubrań.

Cztery boginie, które skupiły uwagę instruktorów marki artègo i stały się źródłem inspiracji dla nowej kolekcji Voodoo to: OSZUN, OYA, BRIGITTE, YEMAYA 

Twórcy kolekcji VOODOO:

Fryzury: Krzystof Pajor, Marcin Machnicki
Zdjęcia: Justyna Dudek
Make-up: Eryka Skólska
Stroje: Zuo Corp.

Podobne fryzury

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Łysienie plackowate Trwała ondulacja Aromataza Hormony