Jesteś tutaj:

Szczotki z naturalnego włosia dzika

Szczotki z naturalnego włosia dzika

Szczotkarnia to sklep, gdzie znaleźć możemy szczotki tworzone z pasją z naturalnego włosia, które swym wyglądem wzbudzają pozytywne uczucia. Każdy kto odwiedzi to miejsce, zostaje przepojony jakąś pozytywną energią.

Sami piszą o sobie:
Szczotkarnia powstała na potrzeby klientów, którzy poszukują, mają przekonanie i sentyment do wszelkiego rodzaju prawdziwych szczotek.

Szczotkarnia to miejsce niezwykłe, ponieważ tworzą je produkty z naturalnych surowców. Oferujemy Państwu tylko wyroby najwyższej jakości. Wykonywane są ręcznie z włosia dzika, z włosia końskiego, delikatnego włosia kozy, szczeciny świńskiej oraz trawy morskiej. Polecamy Państwu szczotki do włosów z naturalnego włosia. Każda ze szczotek posiada drewnianą oprawę dostępną w różnych kolorach i kształtach. W naszej ofercie między innymi posiadamy szczotki do masażu, które również stanowią rękodzieło wykonane z naturalnego włosia. Nasze szczotki robione są w całości ręcznie, dlatego też każda z nich to jedyny i niepowtarzalny produkt. Tych z Państwa, dla których prezentowane przez nas wyroby rękodzieła użytkowego nie są jeszcze znane również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczotki do włosów wykonujemy według tradycyjnych i sprawdzonych wzorów. Drewniane oprawy szczotek są w dwóch kolorach, jasnego naturalnego drewna oraz ciemnego brązu. Nawlekamy je ręcznie szczeciną dzika, a szczotki dla dzieci szczeciną świńską i delikatnym włosiem z brody kozy.
Szczecina dzika nie elektryzuje włosów, nie szarpie ich i nie plącze. Zawarta w szczecinie keratyna doskonale rozprowadza sebum na powierzchni włosów, odżywia je ograniczając wypadanie i nadaje im połysk. Przy tym doskonale masuje skórę głowy poprawiając ukrwienie i pobudzając cebulki włosów.

Ja w domu posiadam dwie szczotki. Jedna jest moja, a druga mniejszą mojego synka.

Szczotka do włosów DUŻA
Szczotka do włosów ze szczeciny dzika, polecana do włosów średniej długości i długich.

Wymiary:
Długość całkowita: ok. 22 cm.
Szerokość: ok. 5,5 cm.
Rzędów: 7 (na środku).
Cena: 42,00 zł.

Szczotka dla dzieci ze szczeciny dzika
Szczotka do włosów dla małych dzieci ze szczeciny dzika

Wymiary:
Długość całkowita: ok. 16 cm.
Szerokość: ok. 4cm.
Rzędów: 6 (na środku).
Cena: 25,00 zł

Szczotki są bardzo starannie wykonane. Drewniana oprawa jest bardzo ładna. Lakierowana, błyszcząca z naklejonym logo Szczotkarni. Wedle gustu możemy wybrać spośród dwóch oferowanych kolorów - jasne naturalne drewno i ciemny brąz. Włosie nawlekane jest ręcznie szczeciną dzika, szczeciną świńską lub delikatnym włosiem z brody kozy.

Włosie jest bardzo dobrze osadzone i nie obsypuje się, nie wylatuje, nie plącze się we włosach. 

Szczotki są bardzo lekkie, zgrabne i poręczne. Bardzo dobrze rozczesują włosy. Jeśli włosy są bardzo splątane, to najpierw radzę sobie zwykłym grzebieniem po czym czeszę je szczotką. Po pielęgnacji naturalną szczotką widzę, że znacznie poprawił się stan moich włosów i ich wygląd. Włosy są naturalnie nabłyszczone i nawilżone poprzez rozprowadzenie na całej ich długości sebum. Nie elektryzują się, są ujarzmione i pięknie błyszczą. Czesząc się tą szczotką widzę, że nie uszkadzam tak moich włosów, jak plastikowym grzebieniem. Ta szczotka pieści moje włosy! Chroni je i dba o ich naturalne piękno. 

Mój synek ma bardzo rzadkie włoski. Wolno rosły. Jak był malutki, używaliśmy przy kąpieli jakiejś szczotki z NUK. Teraz tylko szczotki od SZCZOTKARNI. Od kiedy czeszę główkę synka tą szczotką, widzę, że poprawia się ukrwienie skóry głowy i cebulki są bardziej odżywione, czego dowodem jest znaczny wzrost włosków w ostatnim czasie. Widzę również u synka pełno baby hair, co bardzo mnie cieszy!

Wierzę, że przy regularnym masażu główki tą szczoteczką wzmocnię włoski mojego dziecka i znacznie poprawię ich wygląd.Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Regeneracja włosów Stylizacja włosów Fryzura Gnidy Gorączka okopowa