Jesteś tutaj:

Goldwell Ultra Volume od Handsome Men - opinia

Goldwell Ultra Volume od Handsome Men - opinia

 otrzymałam od HandsomeMensą szampon i balsam z serii Goldwell Ultra Volume.

Seria Ultra Volume.

Przeznaczenie:
- Dla włosów cienkich i normalnych.

Zalety:
- Widoczne - Zwiększona objętość, obfitsza fryzura.
- Odczuwalne - Uczucie posiadania większej ilości włosów.

Specjalność:
- Zregenerowane i jedwabiste włosy już w 60 sekund!

Nowa linia pielęgnacyjna GOLDWELL dualsenses to hołd dla włosów - ta najnowsza seria GOLDWELL jest pierwszą, jak do tej pory, dzięki której możesz odczuć piękno włosów swoimi zmysłami. GOLDWELL dualsenses jest idealną serią dla osób, które oczekują od produktów do pielęgnacji włosów czegoś więcej – efekty są natychmiast odczuwalne i widoczne, a jednocześnie dopasowane do konkretnych potrzeb różnych typów włosów. W ten sposób GOLDWELL dualsenses jeszcze bardziej podkreśla kompetencję oraz profesjonalizm fryzjera, a jednocześnie umożliwia kontynuację indywidualnej pielęgnacji w domu.

Doskonała pielęgnacja o podwójnym sensie.
Innowacyjna technologia Instant Microfluid zawarta w dualsenses gwarantuje szybkie i równomierne oddziaływanie na włos specjalnych składników, dzięki czemu efekt pielęgnacyjny jest natychmiastowy i można zobaczyć go oraz odczuć.

Maksymalna pielęgnacja przy minimalnym wysiłku.
Produkty GOLDWELL dualsenses są nieskomplikowane i efektywne w użyciu. Dzięki krótkim czasom działania i szerokiej ofercie preparatów „bez spłukiwania", GOLDWELL dualsenses zapewnia klientom salonów pielęgnację z maksymalnym komfortem.
Sześć jasno określonych segmentów pielęgnacyjnych z technologiami systemowymi, dopasowanymi do poszczególnych typów włosów, zapewnia natychmiast widoczne i odczuwalne spełnienie wszystkich życzeń pielęgnacyjnych.

Właściwości i zalety produktów Dualsenses:
- Natychmiast widoczny i odczuwalny efekt.
- Dzięki zastosowaniu innowacyjnej Technologii Instant Microfluid, zalety produktu są natychmiast widoczne i odczuwalne.
- Dopasowanie do najważniejszych potrzeb klientów.
- Sześć jasno podzielonych segmentów, specjalnie zaprojektowanych dla różnych typów włosów, poprzez zastosowanie specjalnych Technologii Systemowych.
- Nieskomplikowane i efektywne w użyciu.
- Zoptymalizowany czas działania oraz gama produktów bez spłukiwania oferuje większą wygodę stosowania.

Szampon Goldwell Ultra Volume:
Natychmiast odczuwalne i widoczne zwiększenie objętości dla włosów cienkich i normalnych dzięki Voulme System z Multi Minerałami połączonymi z Instant Microfluid Technology. Z ultra lekką konsystencją żelu. Delikatnie oczyszcza i wzmacnia włosy - dla widocznie większej objętości fryzury i uczucia większej ilości włosów.

Pojemność 250 ml.

Cena: 37 zł

Moja opinia:
Szampon ma konsystencję żelową. Kolor świetny - niebieski. Bardzo ładnie pachnie, a zapach dość długo utrzymuje się na włosach. Dobrze się pieni, i dobrze się spłukuje. Już podczas mycia czuć jakie włosy robią się delikatne w dotyku.
Używam go razem z balsamem z tej serii. 

Balsam Goldwell Ultra Volume:
Natychmiast odczuwalne i widoczne zwiększenie objętości dla włosów cienkich i normalnych dzięki Voulme System z Multi Minerałami połączonymi z Instant Microfluid Technology. Z ultra lekką konsystencją żelu. Ekstremalnie szybka intensywna pielęgnacja. Już w 60 sekund włosy są wzmocnione i odbudowane - dla widocznie większej objętości i uczucia większej ilości włosów.

Pojemność 200 ml.

Cena: 43 zł

Moja opinia:
Balsam nakładam na minutę na umyte, odciśnięte w ręcznik włosy po czym spłukuję.
Włosy są miękkie, pachnące. Dobrze się modelują i układają. Już podczas suszenia widzę, że moje włosy zyskały na objętości. Są grubsze i wyglądają na zdrowsze.Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Łysienie plackowate Nawilżanie włosów Cebulka włosa Geny Fryzura