Jesteś tutaj:

DEGAŻERIA

Baza salonów

DEGAŻERIA

Warszawa

Warszawa
ul. Aleksandra Zelwerowicza 95
02-928 Warszawa
Tel. stac.: 22 253-38-35

Jesteś właścicielm salonu?

Średnia ocena:
4.8
Inicjatywa
Profesjonalizm
Obsługa
Wystrój
Cena / Jakość

                                                   Witamy w DEGAŻERII

miejscu innym niż wszystkie. Salonie fryzjerskim, będącym jednocześnie miejscem relaksu, ciekawych rozmów przy dobrej kawie i odważnych pomysłów na kompleksowe metamorfozy.

Dzięki przyjaznej lokalizacji na Dolnym Mokotowie, domowej atmosferze i niestandardowemu podejściu właścicieli do Klienta, każda wizyta stanie się prawdziwą przyjemnością. Poza tym możliwość wypicia kawy czy pozostawienia dzieci w przydomowym ogródku tworzy z DEGAŻERII miejsce wyjątkowe.

                                                                                      Zapraszamy

                                                                                     Patryk i Marie

                                                                                                                                              

 

Patryk i Marie to jak ogień i woda, dzień i noc czy Jing i Jang,  – dwie przeciwności, które się uzupełniają a jedno nie może istnieć bez drugiego,  Ona – Mariola Witek – kompleksowo zajmująca się kreowaniem wizerunku, jest niezastąpioną mistrzynią koloryzacji. On – Patryk Belanken – to specjalista od precyzyjnego cięcia, odnowy włosa i szalonych pomysłów. Razem tworzą mieszankę iście wybuchową, której efektem są oryginalne fryzury zadowolonych Klientów. Ktokolwiek poddał się twórczej sile ich wyobraźni, wie, że właśnie poznał swoich osobistych fryzjerów, do których będzie wracał przez lata. Poza tym, po wizycie u Patryka i Marie, każde wyjście na imprezę czy na piwo to zachwyty, komplementy i bycie w centrum uwagi… Wrażenie – bezcenne J.

Patryk i Marie swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęli kilkanaście lat temu od pracy w renomowanych salonach fryzjerskich. Szkoląc się u najlepszych, brali udział w specjalistycznych kursach, zdobywając kolejne umiejętności poświadczone licznymi certyfikatami. W międzyczasie przyszły prywatne zlecenia, numery telefonu spontaniczne przekazywane przez zadowolonych Klientów, udział w sesjach foto, aż wreszcie pomysł na wspólny biznes na własnych zasadach. Tak oto powstała DEGAŻERIA, miejsce inne niż wszystkie.

 

 Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/degazeria.belanken.witek 

Lokalizacja

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Zagęszczanie włosów Kondycja włosów Gnidy Hirsutyzm Kolor skóry